Sam a operace

Po prvních antibiotikách se boule začala zmenšovat. Bohužel nezmizela úplně a zůstala o velikosti gumového medvídka. V sobotu, před odjezdem do Slovinska mi páníček ránu kontroloval a po odstranění strupů zjistil, že rána je pořád otevřená a teče z ní hnis. Paníčka mě vzala opět k veterináři. Zvířátkovej doktor mi z rány odstranil chlupy. Zjistil, že to tělísko, ze kterého rostou chlupy roste obráceně a ty chlupy mu rostou dovnitř a bude to dělat paseku i nadále.

Ale panička se zvířákovym doktorem domluvila, že můžeme odjet, ALE….rána se bude prozatím čistit  a boule hlídat. Jakmile se začne zvětšovat, nasadí se antibiotika. Bohužel začala. Ve středu  mi nasadili antibiotika a slíbili doktoroj, že se do víkendu vrátíme. Termín se dohodl na úterý.

Páníčci mě v úterý odvezli. Dostal jsem dvě včelky a pak pomalu usínal. Páníčci u mě seděli. Všichni. Operovala mě paní doktorka. Po dvou hodinách si pro mě přijeli. Dostal jsem zase včelku, abych se probudil a odešel po svých. Rodinka byla zase  u mě. Nyní jsme s rodinkou doma. Moje uzdravování vypadá dobře. Rána se hojí a dokonce mi i chutná jíst. Antibiotika mi schovávají do paštiky, pomaz. másla nebo nějakého sýru.

usínám

Za týden mi zvířátkový doktoři přijedou vytáhnout nitky.

Zdraví Vás 🙂                 Sam

po operaci
About