Smečka

Ahoj naši příznivci,

trochu měníme naše stránky a v tomto sloupečku se Vám představíme.

Naši smečku tvoří dva chlupáči a tři páníčci. Páníček s paničkou se jmenují Pavel a Mirka, pak tu máme jednu pubertální malou paničku jménem Nikča. No, co Vám máme říkat 🙂 A kdo je vůdcem smečky? To nedokážem říci 😉

O husky pesanech páníčci již věděli z dob dřívějších. Páč páníčkův šéfik jezdí velmi dlouhou dobu. A pak znají ještě jednoho človíčka. Toho poznali na své první letecké dovolené a je to přátelství na navěky. Na této dovče totiž poznali takové dva klučiny, bratry. Super človíčky a ten starší má doma smečku husky slečen 😀

Naši páníčci pár let odolávali, ale mocná síť sociálních sítí měla za to, že si jeden březnový víkend roku 2017 jeli podívat do útulku v Turnově na dvojci malamuta Maxe a huskyho Sama. Malamut Max již byl umístěn do náhradní rodiny. A Sam? Sam, ten s nimi odjel domů.

A do roka do naší smečky přibyl i Bruno. Smečka se dlouho rozhodovala, zdali druhého huskyho pořídit. Kámoši radili, že by to bylo fajne. Aby Samoušovi nebylo smutno a měl parťáka. Je to totiž tak, že páníčci jsou oba normální pracující človíčci a naše malá panička je prostě slečna školou povinná. Prostě práce a škola. Tak se rozhodovali a rozhodli. A hledali 🙂 Jedna rodina z Náchodska se rozhodla, že husky miminko vlastně není, to co si představovali a dají ho do vhodných rukou.

Naše smečka se jela na Bruna podívat, zdali se se Samem snesou. Vše bylo OK. A malá panička rozhodla, že berem 🙂

A tak od břena 2018 je nás pět.

A to jsme my, naše husky smečka na tripu Pavel, Mirka, Niky, Sam a Bruno

Vítáme Vás na našich stránkách. O čem jsou naše stránky? O tom, kam můžete na výlet s pesany, kam vás pustí do restaurace, jaké jsou takové ty denní starosti a radosti s husky a jak bydlikujeme v našem Téčku.

A to je také taková kapitola sama o sobě. Proto jsme rozhodli s Vámi o tom podělit 🙂 Více v TÉČKU