Jak jsem poznal vaši matku?

Vlastně ano, jeli jsme poznat maminku Bruna.

Bruno do naší smečky přišel opět přes inzerát. Rodina, která si ho od „rodičů“ brala se stěhovala do bytu ve městě a věděli, že by tam pejsek trpěl, tak ho dali k adopci. Ale naši smečku zajímalo, kdo jsou přímo rodiče Bruna. Získali jsme kontakt a spojili se s nimi 🙂

Maminka Bruna se jmenuje Lucky a bydlí u páníčka na Broumovsku. Páníček Lucky naši smečku pozval k sobě domů a naše smečka bez váhání přijala.

A tak jsme jeli na výlet, 😉 setkání bylo velmi příjemné a jsme rádi za něj 🙂

No, ale největší veselí bylo v noci 😀

Lucky uvolnila svůj kotec Samovi s Brunem a sama byla na vodítku na zahradě. Páníček Sama pro jistotu nechal i na vodítku v kotci. U Bruna věděl, že by neutekl. A dobře udělal 😉 V pelechu jsme všichni byli okolo jedenácté.

Jenže pejsci si v noci chtěli povídat, hrát si, chvilkama bylo podezřelé ticho a najednou KŘUP. Sam s Brunem rozkousli dřevo u vrátek do kotce a šli ven. Sam, kam jen mohl a Bruno coural po zahradě. Páníčci je slyšeli, jak tam pořád kňourají, ale nevěděli, že už jsou free. Páníčkovi to nedalo (to už bylo cca jedna ráno) a vykoukl ze střešního okna. Vidí Lucky uvázanou a najednou se tam mihl další chlupáč :-O Oujéééé. Na pyžamo rychle naházet oblečení a rychle fofrem ven. To byly mety.

Páníčci Lucky vrátili zpět do jejího kotce a Sam s Brunem byli přivázáni k zabetonovaným tyčím. Páníčkovi to nedalo a raději si vytáhl spacáky a zůstal s nimi celou noc……. 😀

V sobotu dopoledne jsme zavítali do Červeného Kostelce na jarní setkání musherů, kde se Sam a Bruno učili socializovat s ostatními pejsky.

Cestu domů jsme vzali přes Krkonoše a zavítali na Horní Mísečky. Tam chlupáči uvítali sníh 😉

A ještě jednu náhodnou zastávku jsme měli – na rozhledně v Roprachticích. Ale tam nahoru chlupáči nesmějí 🙁

Výlet byl moc super. Bylo teplo, až vedro. A po probdělé noci Sam s Brunem v sobotu večer šli opravdu brzo spát 😀

 

About