Polsko den první

Zdravíme všechny nomády a naše psí kámoše 🙂

už jsme se vrátili z cesty po Polsku našim novým Téčkem (o tom brzy páníčci také udělají report 😉 )

Takžéééé……..Vyrazili jsme v sobotu 30. června od Liberce. Museli jsme počkat, až malé paničce začnou prázdniny a páníček dodělá bejvák na kolečkách. Velká panička všechno naskládala doma do krabiček. Třebas jako nějaký žrádýlko pod žebírko, nádobíčko, pitíčko, spaníčko, umejváníčko a spoustu dalších nezbytných blbostí.
Naše cesta vedla sice do Polska, ale kousek cesty byl lepčejší po těch silničkách v Německu. A jak si tak jedem, tak na nás z lesa vykoukla podivná stavení, strašidla a zvířátka. Zjistili jsme, že je to zábavný park pro děti kousek na Gorlitzem. Takže dáváme tip na výlet s dětmi: http://www.kulturinsel.com/

Naše první zastávka byla před jezerem Berzdorfsee (DE) ukázat malé paničce velké rypadlo.

Další zastávka byla na největší sochě Ježíše Krista u města Swiebodzin. S 33 metry převyšuje i kamenného Ježíše, který shlíží na Rio de Janeiro. Sochu jsme si prohlédli a zas jeli, páč pesani přímo k soše nesmějí.

Pokračovali jsme dále na sever a navštívili křivý les. Je to háj s podivně tvarovanými borovicemi, který se nachází mimo Nowe Czarnowo v západním Pomořansku v Polsku.

Den se chýlil ke konci a byl část najít bydleníčko. Panička na to používá aplikačku park4night a tam nám hledá, kde se upíchneme. Tentokrát jsme spali na divoko u obce Czarna Laka, části Bystra u jezera Dabie.

DEN 2