Pec pod Sněžkou

Ahoj kamarádi,

Tak jsme zase vyrazili do Krkonoš. Na lyžovačku, na saně a taky za turistikou. Opět to bylo přizpůsobené počasí. Letos ta zima je ošklivá.

Nu což se dá dělat. Ale my si to i tak užijeme 🙂 Jo abychom nezapomněli taky s námi jede kámoš Rex 😉

Frčeli jsme ve středu po škole a po práci 😉 takže večer jen vybalovačka, zabydlovačka a prochajda po Peci.

Ve čtvrtek šla většina lyžovat a páníček s námi jel na saně 🙂 a ty jsme si moc užili. Akorát to počasí na fuj, pořád chumelilo a strašně fučelo.

V pátek se ukázalo sluníčko a všechno začalo tát 🙁 a tak jsme vyrazili na výlet do Obřího dolu. Je to příjemná procházka lesem, podél řeky Úpy. Páníčkům se zde tak líbí, takže mají v plánu víkendovku (za tepla) do Krkonoš a vyšlápnout si to tudy přes Obřák na Sněžku 🙂

V sobotu bylo ještě míň sněhu a tak další výlet 😉 Poprvé jsme jeli autobusem! Skibus vzal naší celou partičku do Jánských lázní.

U lanovky všichni vyfasovali sušenky od Milky a mohli jsme jet.

Lanovkou jsme vyjeli na kopec. Kabinková je v pohodě, ale sedačkovou asi nikdy. To si to s námi raději páníčci vyšlápnou 🙁 Takže jsme se nechali vyvézt na Černou Horu a odtud přes kopečky zpět do Pece.  Cesta pěkná 🙂 akorát jsme nic neviděli, všude byla mlha. Vyhlídka, třeba na Sněžku, má být krásná. A taky tam jsou rašeliniště a spousta jiných krásných míst, ale ty někdy jindy.

Taky jsme se svezli hagglundsem, pásákem, co převáží lyžaře 🙂

A takovéhle máme večery 😉

večer hrajem hry 😀

V neděli bylo po sněhu úplně 🙁 takže se zabalilo a jelo dom. Ale i tak jsme si to užili 😉