Itálie – Lago di Ledro

Tak tady jsme se upíchli v kempu na celý týden. Sotva páníčci rozdělali stan k autu, začalo pršet. A tak to bylo celý týden. Krom jednoho dne. Jinak vždy na večer přišla bouřka.

Kemp byl super, paníčka ho vybrala záměrně. Je totiž přizpůsoben pejskům. Májí tady pro nás oplocený výběh. Akorát u nás si to páníčci úplně na volno pustit nedovolili. Plot je nižší a v jednom místě jezdí zahradník se sekačkou, tak je přidělán na dobré slovo 🙂 Pak zde mají i pláž, pro nás a naše páníčky.  Celkově je to okolo tohoto jezera pro pejskaře.

Vedlejší jezero Garda je sice velké a turisticky přeplněné. Dokola má tak 160 km a jste v 65 metrech nad mořem. Přijdete si tam jako u moře. Palmy, hodně turistů, velký teplo a nic pro pejsky. K Ledru projedete skalou 4 km, pak pár zatáček a vesnička a jste hned v 650 metrech nad mořem u jezera s obvodem 10 km. A hned je tu jinak.

Lago di Ledro

S našimi páníčky jsme trajdali po okolí. Třebas jsme navštívili Ledro Land Art. Je to takovej lesejk plnejch zvláštních uměleckejch děl. Taky jsme potkali kozy se zvonky 😀

Další výlet byl prozkoumat druhou stranu jezera.

Anebo jsme jezero obešli dokola. Také jsme navštívili přilehlé vesničky v okolí. Tato se nám moc líbila. Měli ji krásně vyzdobenou.

Odpoledne jsme trávili u vody. Páníčci nás nutili i plavat. Ke konci jsme byli asi už i unavení. Ani do vody jsme nechtěli 😀 nebo to bylo tím, že se ochladilo 😀

Jinak nás páničci nutěj do vody vždy a všude 😀 ať je to jezero nebo kašna. Sam se jen napije, Bruno to má jako sprchu 😀

cesta dom – Kitzbuhel